Hakkımızda

Hakkımızda

      TOR-MAK- SAN TAKIM TEZGAHLARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 1982 yılında Aydın Nazilli’de torna makineleri imalatıyla Küçük Sanayi Sitesinde başladığı serüvende 2014 yılında Nazilli Organize Sanayi Bölgesine taşıyarak 3408 m² faal kapalı alana sahip modern fabrikasında hizmet vermektedir.

     Ustamız Mustafa Kemal Büyükbaşoğlu’nun öğretilerinden ve tecrübesinden yola çıkarak kurmuş olduğumuz işletmemiz kurulduğundan bugüne kadar sahip olduğu bilgi birikimini ve ekonomik gücünü birleştirerek torna tezgahları, mermer makinaları ve özel makine üretimi ,revizyonu ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir.Yenilenen teknolojiye uyum sağlayarak uzman kadromuz ile müşterilerimizin üretim problemlerine yenilikçi çözümler sunmaya devam etmekteyiz. 

      35 yıldır takım tezgahları sektöründe çözüm odaklı çalışan TOR-MAK-SAN ülke ekonomisine destek olmaya devam etmektedir. Profesyonelliği, kalite ve güvenilirliği benimseyen firmamız, eğitim programları, uygun fiyat politikalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ilkesiyle hizmet sunmaktadır